Solidarność, praca i dach nad głową
Zobacz co możemy wspólnie zrobić dla uchodźców

dowiedz się więcej

Fundacja Maya nawiązała współpracę z firmą HotelBeds w ramach projektu Make Room for Ukraine, by pomóc tym, którzy tego potrzebują. Poczuj się bezpiecznie i pewnie w nowej rzeczywistości. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Praca

HotelBeds to jeden z największych banków łóżek na świecie, który działa od 2001 roku. Firma ta na nowo definiuje sposób, w jaki zakwaterowanie, transfery i wynajem aut są dystrybuowane do globalnej sieci dystrybutorów podróży. HotelBeds nieustannie powiększają swój zespół, dlatego uruchomili program zatrudnienia, którego celem jest zapewnienie pracy uchodźcom. W ramach programu zaoferowali uchodźcom aż 100 miejsc pracy w lokalizacjach na całym świecie. Dostępne stanowiska znajdują się w działach IT, prawnym czy obsługi klienta.

Dołączając do HotelBeds będziesz pracować dla wiodącej globalnej organizacji turystycznej. Jeśli jesteś gotowy do podjęcia nowej pracy w innowacyjnym, angażującym i wielokulturowym środowisku, skontaktuj się z Przedstawicielem Fundacji Maya, który wesprze Cię w procesie rekrutacji.

ZAREJESTRUJ SIĘ (UA)

Nocleg

Program Make Room pomaga w znalezieniu noclegu i zapewnia wyżywienie w podróży przez Europę podwalając na zatrzymanie się na jedną dobę w hotelach objętych partnerstwem. Inicjatywa ułatwiła już przejazd z Ukrainy do Hiszpanii, Węgier i Francji kilkudziesięciu rodzinom.
Aby uzyskać wsparcie w znalezieniu noclegu, wypełnij formularz podając:
Imię, nazwisko, płeć i wiek wszystkich podróżujących, miejsce docelowe, miasta w których planujesz się zatrzymać, datę przejazdu oraz dane kontaktowe.
  call center

  Message us

  Czynne od Poniedziałku do Piątku do 10 do 18

  ZAPEWNIAMY POMOC

  Fundacja MaYa pozyskuje pokoje, mieszkania i domy dla osób opuszczających strefę wojny wykorzystując do tego własne środki. Fundacja wynajęła hostel w Warszawie i zapewniła dodatkowe pokoje w hotelach w Koszalinie, co pozwoliło na zagwarantowanie opieki dla ponad 50 mam z dziećmi. Fundacja Maya nieustannie poszukuje partnerów i wolontariuszy, którzy będą wspierać ich działania.

  DOŁĄCZ DO NAS WYŚLIJ NAM E-MAIL

  WSPARCIE FINANSOWE

  Fundacja Maya zorganizowała zbiórkę środków, aby móc zrobić jeszcze więcej.

  WESPRZYJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ukraine@maya-foundation.com

  HotelBeds

  wiodący na świecie bank łóżek z siedzibą w Palma de Mallorca w Hiszpanii. Hotelbeds oferuje 200 000 hotelom na całym świecie dostęp do uzupełniających kanałów dystrybucji o wysokiej wartości, które znacznie zwiększają obłożenie i optymalizują RevPAR, bez konkurowania ze swoją strategią dystrybucji w kanałach bezpośrednich.

  MaYa Foundation

  fundacja, która dotychczas zajmowała się wsparciem edukacji dzieci w Nigerii. Obecnie swoją aktywność skupia na pomocy uchodźcom z Ukrainy.