Hotelbeds i Fundacja MaYa ogłaszają współpracę w celu pomocy ukraińskim uchodźcom w Polsce w znalezieniu pracy i zakwaterowania

Maya FoundationPalma, Hiszpania, 21 kwietnia 2022 – Hotelbeds, jedna z wiodących na świecie firm B2B z branży turystycznej, oraz polska organizacja pozarządowa Fundacja MaYa ogłosiły dziś nowe partnerstwo, którego celem jest pomoc ukraińskim uchodźcom w znalezieniu pracy i tymczasowego zakwaterowania w kraju. 

W ramach tego projektu obie organizacje będą wspólnie wspierać osoby, które uciekły przed wojną do Polski, pomagając im w znalezieniu tymczasowego zakwaterowania w ramach inicjatywy Hotelbeds “Make Room For Ukraine” oraz w ubieganiu się o pracę w firmie, przy wsparciu zespołu Fundacji MaYa. 

Aina Aguílo, kierowniczka ESG w Hotelbeds, wyjaśnia: “Po wsparciu, jakie oferujemy uchodźcom uciekającym z Ukrainy, pomagając im w znalezieniu zakwaterowania w drodze do miejsca docelowego, chcieliśmy również sprawdzić, w jaki inny sposób możemy zapewnić tak potrzebną pomoc i wsparcie z punktu widzenia zatrudnienia.

“Rozmawialiśmy z wieloma organizacjami pozarządowymi, aby zbadać możliwości i cieszymy się, że udało nam się rozpocząć działalność w Polsce dzięki partnerstwu z Fundacją MaYa. 

“Zespół MaYA będzie wspierał osoby przebywające w Polsce w staraniach o pracę w Hotelbeds, a także weźmie udział w projekcie zakwaterowania Make Room For Ukraine, co z pewnością przyczyni się do zmiany sytuacji w tym trudnym dla nich czasie. 

Marek Zmysłowski, współzałożyciel Fundacji MaYa, powiedział: “Postanowiliśmy uruchomić call center, które pozwoli nam wspierać uchodźców. Będziemy odpowiadać na pytania osób podróżujących z Polski, szukających zakwaterowania i wspierać tych, którzy szukają pracy. Pomożemy też w załatwieniu wszelkich formalności. Dzięki temu możemy zapewnić realną pomoc tym, którzy jej potrzebują”. 

“Fundacja pragnie podziękować wszystkim zaangażowanym do tej pory osobom za wszystkie darowizny, które pomagają wspierać uchodźców z Ukrainy. Jej projekt można nadal aktywnie wspierać tutaj: https://maya-foundation.com/hotelbeds/“. 

Oprócz projektu “Make Room for Ukraine“, firma wspiera również Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża poprzez darowizny od firm i pracowników.

 

Informacje o Hotelbeds 

Hotelbeds to wiodący na świecie bank łóżek.

W rozdrobnionym i złożonym środowisku turystycznym, Hotelbeds zapewnia ponad 300 000 obiektów hotelowych na całym świecie dostęp do wartościowych, uzupełniających kanałów dystrybucji, które znacząco zwiększają obłożenie – nie konkurując przy tym z bezpośrednią strategią dystrybucji hotelarza.

Hotelbeds oferuje hotelarzom dostęp do sieci ponad 60 000 trudno dostępnych nabywców usług turystycznych B2B, takich jak touroperatorzy, detaliczne biura podróży, strony internetowe linii lotniczych oraz programy lojalnościowe na ponad 140 rynkach źródłowych na całym świecie.

Oprócz zakwaterowania, Hotelbeds jest również największym na świecie sprzedawcą B2B akcesoriów turystycznych, oferującym ogólnoświatowy zasięg tras transferowych i 18 000 atrakcji, a także dostawców wrażeń i wypożyczalni samochodów. Działając w ramach linii produktowej “Beyond the Bed”, Hotelbeds oferuje zarówno hotelarzom, jak i partnerom dystrybucyjnym wydajną platformę i skuteczne narzędzia do łatwej integracji i komercjalizacji swojego wiodącego portfolio wysokomarżowych produktów.

Siedziba firmy znajduje się w Palmie, w Hiszpanii.

 

Śledź nas:

Linkedin: Hotelbeds

Twitter: @Hotelbeds

Facebook: Hotelbeds

Instagram: @hotelbeds_official

 

Hotelbeds Kontakt dla mediów
PR i relacje z mediami
Clara Truyols – clatruyols@hotelbeds.com 

ABOUT THE AUTHORMarek Zmysłowski

I build companies outside the "First World", so it becomes "First".

Sign up for my newsletter

Where I share what I learn in Business, Tech, Startups, and Longevity.

and get 100% discount for my ebook